+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Irgat Tavası

Krom Irgat Tavası

Krom ırgat tavası ürünleri, tekne yat malzemeleri bölümünde, demirleme & bağlama ürünleri kategorisinde yer alıyor. Irgat tavası seçimi yapılırken, teknenin boyutu, zincir boyutu, çapa boyutu, tekne ağırlığı bilgileri göz önünde bulundurulmalıdır. Irgat tavasının kaldırabileceği ağırlığa göre seçim yapmak gerekiyor.

Krom Irgat Tavası Ve Çeşitleri

Teknelerde krom ırgat tavası çeşitleri, deniz şartlarına tamamen uyumlu paslanmaz çelik ürünledir. Irgat tavları, şaft yönlerine göre yatay ya da dikey olarak ikiye ayrılıyor. Güverte kalınlığına göre seçim yapılır ve çeşitleri şunlardır.

  • Krom dik ırgat tavaları,
  • Krom yatay ırgat tavaları,

Krom Irgat Tavası Kullanım Amacı

Krom ırgat tavası, deniz şartlarına uygun olarak üretilir ve paslanma sorunu yaşanmaması sağlanır. Krom ırgat tavası kullanım amacı, çapanın indirilmesini ve tekrar geri çekilmesini daha güvenli olarak yapmaktır. Güverte yapısı, çapa ağırlığı, zincir ya da halat boyutu gibi kriterler, ırgat tavası seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlardır.

 

Irgat Tavası Projelerimiz

13.8 Motoryat Krom malzemeleri

Müşterimizi isteği ve güveni sayesinde motoryatın tüm tekne kromu ihtiyaçları Asden Yachting Accessory olarak tarafımızdan üretilip tedarik edilmiştir. Aşağıda listesini verdiğimiz ürünlerin hepsi yüksek kalite paslanmaz krom üretimi olup, bu…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?