+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Süzgeç

Tekne İçin Süzgeçler

Yıl boyunca kullanılan tekneler belli bir zaman diliminde bakım ve onarıma alınarak ana ve aksesuarlarında meydana gelen hasarlar giderilir onarılarak yeniden işlevsel hale dönüştürülür.

Tekne süzgeçleri zaman içerisinde tıkanabilir ve çeşitli nedenler ile işlevselliğini kaybeder. Bu nedenle piyasada uygun fiyata dayanıklı, sağlam ve paslanmaz çelikten üretilen tekne için süzgeçler ve çeşitleri bulunmaktadır. Asden Yachting Accessory olarak ise kalıpların dışına çıkarak kullanım amacınız doğrultusunda teknenizle bütünlük sağlayan size özel süzgeç imalatımız ile bir adım öne çıkmaktayız. Tüm tekne çeşitlerinde rahatlıkla kullanılabilecek olan ürün tekne kullanıcıları için olmaz ise olmaz ürünler arasında yer alır.

Süzgeç Çeşitleri

Firmamız denizcilik ve tekne alanında yer verdiği tüm ürünler arasında yer alan tekne için süzgeçler,Teknede kullanım amacı doğrultusunda özel olarak üretilmektedir.

Süzgeç Projelerimiz

13.8 Motoryat Krom malzemeleri

Müşterimizi isteği ve güveni sayesinde motoryatın tüm tekne kromu ihtiyaçları Asden Yachting Accessory olarak tarafımızdan üretilip tedarik edilmiştir. Aşağıda listesini verdiğimiz ürünlerin hepsi yüksek kalite paslanmaz krom üretimi olup, bu…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?