+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Süvari merdiveni

Krom Süvari Merdiveni

Krom süvari merdiveni yatlar için özel olarak üretilir. Yatların boyutlarına göre özel tasarlanır ve sağlıklı olabilmesi için krom malzeme kullanılır. Krom paslanmaz süvari merdivenler, teknelere yatay ya da dikey olarak yerleştirilerek kullanılır. Süvari merdivenler, yat, tekne ve iskeleler için üretiliyor. Kullanım yerine göre sipariş verilebiliyor.

Krom Süvari Merdiveni Ve Çeşitleri

Krom süvari merdivenler, yat ve teknelere rahat binip inmeyi sağlar. Tekne ve yatların büyüklük durumlarına göre krom süvari merdiveni çeşitleri basamak sayısına göre belirleniyor.

  • 2 basamaklı süvari merdiven,
  • 3 basamaklı süvari merdiven,
  • 4 basamaklı süvari merdiven,
  • 5 basamaklı süvari merdiven,

Krom süvari merdiveni katlanır tipte üretiliyor ve siparişler, teknelerin büyüklük durumuna göre veriliyor.

Krom Süvari Merdiveni Kullanım Amacı

Krom süvari merdiveni kullanım amacı, küçük ve büyük yat ya da teknelere daha konforlu ve güvenli bir şekilde binilmesini sağlamaktır. Süvari merdivenler, hem tasarım hem de güvenlik açısından tercih edilen uzun ömürlü merdiven çeşitleridir. Sizde teknenize özel süvari merdiveni için firmamız ile iletişime geçiniz.

 

 

Süvari merdiveni Projelerimiz

Süvari Merdiveni

Krom Suvari Merdiveni Krom süvari merdiveni yatlar için müşteriye özel olarak üretilir. Yatların boyutlarına göre özel tasarlanır ve sağlıklı olabilmesi için krom malzeme kullanılır. Sürvari merdivenleri, teknelere yatay ya da…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?