+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir
Asden-Yachting-Accessory-Krom-Merdiven-2.jpeg
Asden-Yachting-Accessory-Krom-Merdiven-3.jpeg
Asden-Yachting-Accessory-Krom-Merdiven-4.jpeg
Asden-Yachting-Accessory-Krom-Merdiven-5.jpeg
Asden-Yachting-Accessory-Krom-Merdiven-1.jpeg
Asden-Yachting-Accessory-Krom-Merdiven-1.jpg

Açıklama

Merdiven

Merdivenler tekne ve yatlara binişi kolaylaştırmak için kullanılır. Tercihe göre farklı malzemelerden yapılan merdiven modelleri tercih edilebilir. Genelde kromdan yapılan modeller daha dayanıklı ve sağlam olduğu için tercih edilir. Krom malzemeden yapılan merdivenler paslanmaz. Ömürleri plastik malzemelere göre daha uzundur.

Teknelerde ve yatlarda; teleskopik merdiven, tutamaklı merdiven ya da katlanır merdiven kullanılır. Teleskopik merdivenler kullanması ve kurulumu pratik olduğu için çoğunlukla tercih edilen modeldir. Ayrıca yer konusunda da tasarruf sağlar. Tutamaklı merdiven ise klasik merdiven türüdür. Teknede gerekli ölçümler yapıldıktan sonra buna uygun bir tasarım yapılır ve monte edilir. Katlanır merdiven ise yine yerden tasarruf edilmesini sağlayan modellerdir. Bu nedenle teleskopik merdivenlerin ile birlikte en fazla tercih edilen merdivenlerdendir. Ayrıca sadece karadan çıkış için değil; açıkta tekneye çıkmak için de katlanır merdivenler kullanılır.

Merdivenler tekneye biniş – iniş yapmak için gereklidir. Sağlam ve dayanıklı olması bu nedenle gereklidir. Sağlık açısından sorun çıkmaması için kromdan yapılan, sağlam ve uzun ömürlü merdivenler seçilmelidir.

 

 

Diğer krom merdiven çeşitlerimiz için tıklayınız

Bir cevap yazın

Review

*

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?