+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir
Burun-Makarasi-2.jpg
Burun-Makarasi-1.jpg

Açıklama

Burun Makarası

Burun makarası ya da baş makarası da denir teknelerin bağlanmasını sağlar. Özelliği ise çapanın indirilmesinde ve çıkartılmasında kolaylık sağlaması. En önemli artısı da budur. Ayrıca dikkat dağınıklığından kaynaklanacak sorunlar da bu donanım ile engellenir.

Malzemelerine göre farklı baş makara modelleri vardır. Krom burun makaralarımız ile uzun yıllar kullanabileceğiniz ekipmanınız olur zira baş makaranın zaman içinde paslanması ve eskimesi makaranın zarar görmesine yol açar. Teknenize göre en uygun olanı seçmek, zincirin hareketini önemli ölçüde yumuşatır. Ayrıca çapanın bir anda fırlayıp gitmesini engeller. Kaliteli ve tekneye tam uygun baş makaralarına çapa tam oturur. Arada boşluk kalmaz.

Çoğunlukla orta boy teknelere kadar tek kasnaklı makaralar yeterlidir. Ancak istenirse çift kasnak da kullanılabilir. Özellikle yat ve tekne boyutları büyüdükçe çapa ağırlığı da artacağı için çift kasnaklı baş makaraları önerilmektedir.
Sizde teknenizin özelliklerine göre en kaliteli burun makarasına sahip olmak istiyorsanız yüksek kalite krom burun/baş makarası için bizimle iletişime geçebilir ve sorununuza çözüm sağlamış olursunuz.

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?