+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Lumboz

Tekne Krom Lumbozlar

Tekne ve gemilerde iç aydınlatmanın sağlanabilmesi için güverte ve bordalara açılan yuvarlak deliklere lumboz deniliyor. Teknelerde, krom lumbozlar kullanılarak, aydınlatma sağlayan bu deliklerin sağlam ve neme karşı dayanıklı olması sağlanıyor. Tekne malzemeleri bölümünde lumboz seçimleri şekillerine ve malzeme türlerine göre seçilebiliyor.

Tekne Krom Lumbozlar Ve Çeşitleri

Tekne yat malzemeleri seçimleri yapılırken ürün türü ve modelinin doğru belirlenmesi gerekiyor. Tekne kron lumbozlar, iç aydınlatmayı en iyi yapacak şekilde farklı şekil ve sayıda kullanılır. Tekne krom lumboz çeşitleri şunladır.

  • Elips krom lumboz,
  • Oval krom lumboz,
  • Yuvarlak krom lumboz,

Lumboz çeşitleri seçimi yapılırken alanınıza uygun seçimi yapmak en önemli unsurdur.

Tekne Krom Lumbozlar Kullanım Amacı

Tekne krom lumbozlar, iç aydınlatma için açılan deliklerin ışığı engellemeyecek şekilde sağlam kapatılabilmesi için kullanılır. Krom lumbozlar kapatıldığında, hava ve su geçirmemesi sağlanır. Krom lumbozların tercih edilmesinin nedeni ise daha dayanıklı olması ve daha şık görüntü oluşturmasıdır. Kullanım amacı, su ve hava geçirgenliğini önlemektir.

 

 

 

Lumboz Projelerimiz

13.8 Motoryat Krom malzemeleri

Müşterimizi isteği ve güveni sayesinde motoryatın tüm tekne kromu ihtiyaçları Asden Yachting Accessory olarak tarafımızdan üretilip tedarik edilmiştir. Aşağıda listesini verdiğimiz ürünlerin hepsi yüksek kalite paslanmaz krom üretimi olup, bu…

Lumboz

Teknenizin yaşam alanınızın önemli bölümünü oluşturan lumbozları hazır lumbozlar yerine özel imalat olan krom lumbozlar olarak tercih etmeniz hem yaşam alanınızı daha elverişli kullanmanıza olanak sağlar hemde teknenize uyumlu tasarımlara imkan…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?