+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Kurt Ağzı

Krom Kurtağızları

Gemi, yat ve teknelerde, halat bağlama aparatı olarak krom kurtağızları kullanılıyor. Tekne yat malzemeleri kategorilerinde, bağlama ve demirleme ürünleri arasında yer alan kurtağzı ürünleri farklı malzemelerden yapılabiliyor. Krom kurtağızları çeşitleri en çok tercih edilen ve kullanılan ürünler arasında yer alıyor.

Krom Kurtağızları Ve Çeşitleri

Tekne ve yat malzemelerinde, paslanmaz malzeme çeşitlerini kullanmak isteyenler, krom kurtağızları çeşitlerini seçiyor. Halat bağlamak aparatı olarak farklı ölçülerde özel olarak üretilir. Krom kurtağzı çeşitleri şunlardır:

  • Krom çapraz kurtağzı,
  • Krom kurtağzı 20 cm,
  • Krom kurtağzı 25 cm,
  • Krom kurtağzı sağ yön,
  • Krom kurtağzı sol yön,

İhtiyaç durumuna göre çeşitler arasından seçim yapabileceğiniz gibi Asden Yachting Accessory olarak size özel imalat yapmaktayız.

Krom Kurtağızları Kullanım Amacı

Krom paslanmaz metal olarak biliniyor ve teknelerde demirleme ve bağlama işlemlerinde kurtağzı parçaları kullanılıyor. Krom kurtağızları kullanım amacı bağlama hatlarının daha kolay ve güvenli bağlanmasının sağlanmasıdır. Krom malzemesinin sudan etkilenmemesi tercih nedenleri arasında yer alıyor.

Kurt Ağzı Projelerimiz

13.8 Motoryat Krom malzemeleri

Müşterimizi isteği ve güveni sayesinde motoryatın tüm tekne kromu ihtiyaçları Asden Yachting Accessory olarak tarafımızdan üretilip tedarik edilmiştir. Aşağıda listesini verdiğimiz ürünlerin hepsi yüksek kalite paslanmaz krom üretimi olup, bu…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?