+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Asden Yachting Accessory olarak alanınıza uygun, sadece size özel üretim yapıyoruz.

Üstün kalite yat malzemeleri üretmek ve insanların bu yöndeki beklentilerine bir karşılık verebilmek adına firmamız 1994 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Her açıdan dayanıklı, sağlam ve uzun süreler kullanıma uygun ürünlerin insanları yeterince memnun edeceği açık bir gerçektir.

Firmamız temel prensip olarak müşterilerini her yönüyle mutlu etmeyi ve onları piyasanın en profesyonel ürünleriyle bir araya getirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Dünyanın gelişen ve değişen dinamiklerini daima en yakından takip eden firmamız, her zaman yeniliklere açık bir yapıdadır.

Misyon

Yatlarda kullanıma uygun olan yardımcı malzemeleri, olabilecek en profesyonel tasarımlarla müşterilerimize her fırsatta ulaştırmak bizlerin en temel gayelerinden biridir. Teknolojik gelişmelerin ışığından yararlanarak ürün kalitesini her adımda yükseltmeye çalışmak daima birinci önceliğimizdir.

Vizyon

Sektörde daha fazla insana ulaşarak onların en iyi ürünlerle bir ara gelmelerini sağlama gayreti içerisindeyiz. Pazar alanımızı daha fazla genişleterek daha çok insana güzel faydalar sağlamayı arzu ediyoruz. Tüm ihtiyaçlara yönelik en doğru ve üstün kalitede ürünleri müşterilerimize sunma çabası gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz

Yat malzemesi ürünleri konusunda bünyesinde oldukça geniş bir çeşitlilik barındıran firmamız, hemen her türde ürüne kolayca ulaşılmasına bir imkân veriyor.

  • Süzgeç ve merdiven ürünleri,
  • Egzoz yat malzemeleri,
  • Koç boynuzu ve krom kurtağızları ürünleri,
  • Çapa ve lumboz ürünleri,

Yat malzemeleri üretimleri aşamasında daima iyi kalitede bileşenlerden yararlanarak tasarımlarımızı ortaya çıkarıyoruz. Bunların güvenle temini konusunda müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Bu sebep ile tekne kromu konusunda İzmirde kromcu aramanıza son vererek size hizmet vermek istiyoruz

Neden Biz?
27
+

Yıllık Tecrübe

100
%

Müşteri Memnuniyeti

20000
+

Başarılı Proje

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?