+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Egzoz

Tekne Krom Egzozlar Ve Çeşitleri

Yat ve teknelerde, egzoz sistemleri sağlam olduğunda motorun çalışması daha verimli olur. Egzoz sistemlerinde paslanma olmaması için tekne krom egzoz çeşitleri kullanılır. Teknelerde motordan gelen egzoz gazı boru yardımı ile çıkış bölümüne ulaştırılır. Egzoz çıkışları krom paslanmaz çelikten seçilir ve egzoz sisteminin daha uzun ömürlü olması sağlanır.

Tekne Krom Egzozlar Ve Çeşitleri

Tekne krom egzozlarla ilgili oluşturulan kategori bölümünde, özel imalatımız olan egzozları görebilirsiniz. Krom egzoz çeşitleri paslanmaz malzemeden üretiliyor ve çeşitli çaplarda üretilmektedir.

  • 38 mm krom egzozlar,
  • 42 mm krom egzozlar,
  • 50 mm krom egzozlar,
  • 60 mm krom egzozlar,

Teknenizin ihtiyacına göre egzoz üretimimiz için Asden Yachting Accessory olark hizmetinizdeyiz

Tekne Krom Egzozlar Kullanım Amacı

Teknelerde ve yatlarda egzoz sistemleri için krom paslanmaz malzemelerin seçilmesinin asıl amacı ürünlerin daha dayanıklı olmasıdır. Krom egzozlar kolay deforme olmadığı için teknelerde yakıt tasarrufuna katkı sağlıyor. Egzoz sisteminde meydana gelen arıza motorun çalışma performansını ve daha fazla yakıt harcanmasını etkileyecektir.

 

 

Egzoz Projelerimiz

13.8 Motoryat Krom malzemeleri

Müşterimizi isteği ve güveni sayesinde motoryatın tüm tekne kromu ihtiyaçları Asden Yachting Accessory olarak tarafımızdan üretilip tedarik edilmiştir. Aşağıda listesini verdiğimiz ürünlerin hepsi yüksek kalite paslanmaz krom üretimi olup, bu…

Tekne Egzoz Çıkışı

Egzoz Marin egzoz çıkışında ki tercihiniz önemli olacaktır Çünkü; Egzoz, yakıt ve havanın yanmasıyla ortaya çıkan atık gazları uzaklaştırmaya yarar. Silindirlerin çıkış valfinden başlayarak bordaya kadar uzanır. Bordaya doğru uzanırken…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?