+(90) 507 939 68 30
Seyhan Mah. 628 Sok. No:27/A Buca / İzmir

Çapa

Tekne Krom Çapalar

Teknelerin denizde demirlemeleri için çapalar kullanılıyor. Tekne krom çapalar farklı tasarımlara sahiptir ve suya dayanıklı ürünler olarak kullanılmaktadır. Kaliteli krom çapa ürünlerini seçmek isteyenler, markaya ve fiyat aralıklarına göre seçim yapabiliyor. Tekne krom çapa markaları ve tüm modelleri tüm özellikleri ile birlikte gösterilir.

Tekne Krom Çapalar Ve Çeşitleri

Tekne krom çapalar, paslanmaz malzemeler olarak 4 kg ile 400 kg arasında seçenekler sunuyor. En iyi özelliklere sahip tekne krom çapa çeşitleri şunlardır.

  • Delta paslanmaz krom çapa,
  • Krom katlanır şemsiye çapa,
  • Krom lalizas CQR-Pulluk çapa,
  • Krom sumar danforth çapa,
  • Force tip krom tekne çapa,

Tekne Krom Çapalar Kullanım Amacı

Teknelerde çapa çeşitleri demirleme yapıldığında, suda sürüklenmeyi önlemek için kullanılır. Tekne krom çapaların tercih edilmesinin nedeni ise tamamen paslanmaz ürün olmalarıdır. Krom sudan etkilenmediği ve paslanma olmadığı için uzun ömürlü olarak kullanılıyor. Teknelerin büyüklük durumlarına göre farklı modeller seçilebiliyor.

 

Çapa Projelerimiz

13.8 Motoryat Krom malzemeleri

Müşterimizi isteği ve güveni sayesinde motoryatın tüm tekne kromu ihtiyaçları Asden Yachting Accessory olarak tarafımızdan üretilip tedarik edilmiştir. Aşağıda listesini verdiğimiz ürünlerin hepsi yüksek kalite paslanmaz krom üretimi olup, bu…

Delta Çapa

  Teknenizde ki ekipmanlarının en önemli parçalarından birisi çapadır.Çapanızın ağırlığı ve şekli kullandığınız tekneye ve demirleyeceğiniz alana göre belirlenmelidir.Aşağıda ise Delta çapa modelimizi görebilirsiniz. Tekne Krom Çapalar Ve Çeşitleri Krom…

WhatsApp
İletişime geçin
Merhaba,
Asden Yachting Accessory ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Nasıl yardımcı olabiliriz?